Мозаїчне панно MOSAICI D ITALIA – ціни у Львові від Котто Кераміка
панно з мозаїки Mosaichd’italia
Колекція Mosaici d’Italia чудово підходить для декору як інтер’єру, так і екстер’єру, адже це пластична маса, що профарбована по всій товщі, тому її візуальний вигляд залишатиметься незмінним не один десяток років. Такі вироби не втрачають колір, не вразливі до температурних перепадів та вологи.
19 кольорів, 7 форм та оригінальні текстури, що імітують натуральний камінь та дерево.
Візерунки, орнаменти та геометричні лінії відтворенні на мозаїчному панно збагачують та оживляють дизайн. Довершена форма та ідеальний розмір мозаїки дозволяє нам створювати 3D візерунки, які однозначно створюють wow-ефект.

Ми не забуваємо традиції та багатий культурний спадок своїх пращурів, тому впроваджуємо етнічні мотиви в сучасний дизайн. Лише погляньте на це піксельне панно з екструдованої мозаїки, хіба це не витвір мистецтва?

Продукція Kotto Ceramica чудово поєднується між собою, дозволяє нам створювати неповторні комбінації матеріалів, форм та кольорів.

Замовити послугу

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.