Цифровий друк на керамічній плитці у Львові від Котто Кераміка
Цифровий друк
Важко знайти ідеальну мозаїку або плитку?
Фотодрук на керамічній плитці і мозаїці – це можливість проявити особливий стиль, реалізувати 1001 ідею, уникнути шаблонних дизайнів і просто створити неповторну атмосферу в інтер’єрі, максимально відповідати бажанням замовника.
Ми з точністю відтворимо орнаменти, абстракцію, рослинні мотиви, пейзаж або текстури в яскравих фарбах на мозаїку, плитку різних розмірів і фризи.

На відміну від УФ друку, плитка і мозаїка з цифровим друком від Kotto Ceramica відрізняється особливою міцністю і витривалістю. Керамічні фарби проникають в глазур і запікаються при температурі понад 1050°C, надають виробам безліч переваг:

  • Не втрачають яскравості і не вигоряють на сонці
  • Стійкі до хімічних речовин і зовнішніх чинників
  • Чітко передають зображення
  • Легкі у догляді
Ви можете надати власне зображення в хорошій якості, або ж наші дизайнери підберуть для Вас індивідуальний малюнок, створять макет і перенесуть його на плитку або мозаїку.
Наші проекти

Замовити послугу

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.