Про нас - Котто кераміка
дізнайтесь більше про нас

Ми — виробництво Kotto Сeramiсa з 2015 року виготовляємо унікальну мозаїку та декори. Кожен наш виріб непідвладний короткочасним трендам, виготовлений якісно та з любов’ю.

Пропонуємо понад 800 видів мозаїки з надзвичайно широкою палітрою кольорів та різноманіттям дизайну, що підкорила українських та європейських дизайнерів.

Сьогодні наша продукція представлена в 150 магазинах по всій Україні, на ринку Польщі та Молдови.

надихаємось

Краса природи лежить в основі нашої мозаїки. Для розробки дизайну, відтінків чи форми черпаємо натхнення з речей, що нас оточують. Натуральний камінь, скло, цікава текстура дерева, мінімалістичний бетон чи імітація дорогоцінних каменів — втілені в наших виробах.

Продукція Kotto Ceramica — це натуральна сировина, сучасні технології та обладнання, відмінна якість, індивідуальний підхід, та реалізація найсміливіших дизайнерських ідей. З нашою продукцією інтер’єри набувають особливого шарму, унікального вигляду та справжнього затишку.

Mosaicid’Italia

Зберегти італійську якість та автентичність, додати український колорит та інноваційні рішення.

Таке завдання ми поставили собі, коли почали переймати технологію, досвід та матеріали від Франческо Маркетті, засновника фабрики в Італії з виробництва мозаїки з пластичної маси. Франческо впродовж 40 років розвивав культуру мозаїки на світовому ринку та кілька років тому ми повністю перенесли виробництво у Львів і зберегли 100% напрацювань італійських колег.

Без перебільшення, унікальний продукт на ринку всього світу — мозаїка Mosaicid’Italia, виготовлена з пластичної маси та профарбована по всій товщі, завоювала звання “вічного матеріалу”.

Ми пропонуємо

В дизайні інтер’єру, як і в творчості, немає меж! Саме тому наші базові колекції вирізняються багатою кольоровою гаммою, матеріалом та формою. Кожен зможе знайти саме те, що йому потрібно, адже ми реалізовуємо індивідуальні замовлення та готові втілити Ваші ідеї в життя.

ПРОДУКЦІЯ:

  • Керамограніт Mosaicid’Italia
  • Скляна мозаїка
  • Керамічна мозаїка
  • Фризи

МИ ТАКОЖ ПРОПОНУЄМО ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ:

  • Виготовлення авторської мозаїки
  • Створення мозаїчних панно
  • Фотодрук на плитці та мозаїці
  • Гідроабразивна та алмазна порізка
Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.