Купити декоративне фото панно на замовлення у Львові Котто Кераміка
фотопанно
Важко знайти ідеальну мозаїку чи плитку?
Фотодрук на керамічній плитці та мозаїці — це можливість проявити особливий стиль, реалізувати 1001 ідею, уникнути шаблонних дизайнів і просто створити неповторну атмосферу в інтер’єрі, що максимально відповідатиме бажанню замовника.
Ми з точністю відтворимо орнаменти, абстракцію, рослинні мотиви, пейзаж чи текстури в яскравих фарбах на мозаїку, плитку різних розмірів та фризи.
На відмінну від УФ друку, плитка та мозаїка з цифровим друком від Kotto Ceramica вирізняється особливою міцністю та витривалістю. Керамічні фарби, що проникають в глазурь та запікаються при температурі понад 1200 °C, надають виробам безліч переваг:
  • Не втрачають яскравості та не вигорають на сонці
  • Стійкі до хімічних речовин та зовнішніх факторів
  • Чітко передає зображення
  • Легкі у догляді
Ви можете надати власне зображення в хорошій якості, або ж наші дизайнери підберуть для Вас індивідуальний малюнок , створять макет та перенесуть його на плитку чи мозаїку.
наші проекти

Замовити послугу

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.